ORGAN PROWADZĄCY / WŁAŚĆICIEL

Edyta Mokrzycka

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,  

lecz przez to kim jest,

 nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

 Czasami nie wiemy jaką drogę zawodową wybrać w swoim życiu. Przyznam, że ja od zawsze wiedziałam, iż jedyną pracą jakiej w pełni chcę oddać serce, jest praca z dziećmi. Zajęcia z przedszkolakami każdego dnia uświadamiały mi, że nie ma nic piękniejszego, niż uśmiech na twarzy dziecka. Z nimi nigdy nie jest nudno i monotonnie. Wszystko dzięki niekończącej się pozytywnej energii maluchów.

W dzieciach urzeka mnie ich bezinteresowna miłość i okazywana wdzięczność. W każdym z nich staram się dostrzec wyjątkowość i różnorodność zainteresowań, które chcę pomóc rozwijać poprzez naukę i zabawę. Radość dziecka jest najpiękniejszą nagrodą, dzięki której każdego dnia cieszy się moje serce.  Radosne serduszka i uśmiechy na twarzy są lekarstwem na wszystko i najpiękniejszą nagrodą za moją pracę.

Kochani!

Tworzę placówkę „HAPPY KIDS” ze szczerym sercem i oddaniem. Zależy mi, aby  miejsce, w którym dzieci będą przebywać na co dzień było pełne miłości, szacunku, pełne ciepła i bezpieczeństwa. Pragnę, aby pierwsza myśl dziecka związana z przedszkolem była zawsze pozytywna, by maluchy czuły się jak w swoim ulubionym miejscu. Pragnę także, by w tej magicznej placówce było miejsce dla całych rodzin – by dzieci przyprowadzały tu swoich braci i siostry, a także, by przez rozwój,  zabawę i naukę uczyły się jak wkraczać w dorosłe życie, pełni wielkich możliwości  i dążenia do swoich upragnionych celów.  Moje pomysły, które  sobie wymarzyłam chcę wdrożyć w placówce  „HAPPY KIDS”.

 Pierwszym aspektem, oprócz podstawy programowej, jest język angielski. Wiem, jak ważna w dzisiejszych czasach jest umiejętność posługiwania się  tym językiem, dlatego też pragnę, by dzieci już w tak młodym wieku miały możliwość wchłaniania go podczas różnych zajęć, zabaw. Dzieci uczą się języka obcego intuicyjnie, ich umysł jest niezwykle chłonny i elastyczny, co w znacznym stopniu ułatwia przyswajanie języków obcych. Dlatego założeniem przedszkola będzie  zapewnienie wychowankom codziennego kontaktu z angielskimi słowami i zwrotami.

Kolejnym równie ważnym celem  jest promowanie zdrowego stylu życia. Wszyscy zapewne wiemy, że warto od najmłodszych lat uczyć dzieci zdrowego odżywiania i czerpania przyjemności z jedzenia estetycznie podanych posiłków. Chciałabym, aby dzieci od najmłodszych lat jadły zbilansowane posiłki, aby miały świadomość jak ważne w życiu jest zdrowe odżywianie. Dlatego przez organizację różnych zajęć kulinarnych w przedszkolu, będziemy chcieli pokazać i uświadomić dziecku, jak można jeść smacznie, zdrowo i kolorowo.  🙂

Pragnę by PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE „HAPPY KIDS” zawsze wywoływało dużo radości i uśmiechu na twarzy moich przyszłych przedszkolaków 🙂

 

 

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!