O NAS

HAPPY KIDS

Dla naszego Przedszkola  i jego pracowników, jedną z najważniejszych wartości jest człowiek. Mały człowiek – dziecko, jego szczęście jest dla nas największym dobrem. To dla dzieci i ich rozwoju spełniamy się tu i teraz w naszej codziennej pracy. Pragniemy dać dzieciom ciekawość świata, rozbudzić motywację do nauki, przygotować do osiągania sukcesów na dalszym etapie edukacji oraz w życiu osobistym. Chcemy ukształtować w dzieciach umiejętność logicznego myślenia; by wiedziały, jak radzić sobie z trudnościami. By potrafiły pracować nad tym, co da się zmienić na lepsze, by potęgowały swoje mocne strony. Pragniemy także, by pielęgnowały w sobie przyjemne uczucia i obdarzały nimi innych. By czerpały wiedzę z codziennego doświadczenia.

 Bardzo ważne jest dla nas, aby nasze dzieci były zdrowe duchowo i fizycznie. Jesteśmy przekonani o konieczności rozwoju i samodoskonalenia nauczycieli, dzięki czemu będziemy w stanie rozszerzać ofertę naszych usług i czynić przedszkole miejscem bardziej przyjaznym. Pragniemy nasze cele osiągać we współpracy z rodzicami, wymieniając się wspólnie wiedzą o dziecku.

Traktujemy każde dziecko w sposób indywidualny, zapewniając mu wszechstronny rozwój zgodny z jego możliwościami. Naszym celem są zajęcia z języka angielskiego  które w naszym przedszkolu będą odbywały  się codziennie, pragniemy aby językiem były objęte dzieci w każdej grupie wiekowej. Wiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest umiejętność posługiwania się  tym językiem, dlatego chcemy, by dzieci już w tak młodym wieku miały możliwość wchłaniania go podczas różnych zajęć, zabaw.

Szczególną wagę  przykładać będziemy również do prawidłowego, zdrowego żywienia naszych wychowanków. Zdrowe jedzenie to jeden z najważniejszych elementów prawidłowego rozwoju młodego człowieka. Wszystkie posiłki przygotowywane i komponowane będą ze świeżych produktów wysokiej jakości. Postaramy się wzbogacać dietę dzieci o różnorodne, pełnowartościowe produkty, tak by każda potrawa była smaczna,  zdrowa i kolorowa 😉

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!